Спостереження в телескоп у місті Харків та на його околицях. Романтична зустріч під зоряним небом

Спостереження в телескоп у місті Харків або на околицях, де небо темне та сяє Чумацький Шлях. Відкриваємо для себе дивовижний космос! Зоряне небо, планети та Місяць через великий астрономічний телескоп. Місце зустрічі узгодимо заздалегідь. Спостерігаємо доступні на даний момент об'єкти зоряного неба на свіжому повітрі. За допомогою лазерної указки (промінь в небо) познайомлю з цікавими сузір'ями.
Познайомлю з сучасними програмами для смартфонів та ПК, що дозволять легко вивчати небесні світила та сузір'я.

   

Харків спостереження в телескоп

Подія розрахована на двох. Більша кількість учасників обговорюється додатково. Зверніть увагу, що спостереження в телескоп можливі за умови безхмарного неба. Якщо у назначений вечір погодні умови не дозволяють провести спостереження, вони переносяться на дату, яка узгоджується. В ціну послуги входить трансфер на авто. Тобто я Вас можу зустріти біля дома і привезти до дому після спостережень (по місту Харків).

Дивіться детальніше і замовляйте за посиланням.

Для обговорювання деталей:
  - https://www.instagram.com/skyvlad_kazhanov/
- https://www.facebook.com/vladmir.kazhan

Спостереження через телескоп у Харкові  

Спостереження через телескоп - Місяця, планет, зірок і зоряних скупчень, об'єктів далекого космосу - зоряні скупчення, галактики, туманності... 


Спостереження через телескоп у Харкові

Гарная ідея для незвичного романтичного побачення, приємного сюрприза для близької та коханої людини. Цікава та пізнавальна лекція про космос та науку астрономію для дітей (бажано 12+). Ви можете подарувати сертифікат на спостереження своїм друзям чи близьким, наприклад, як подарунок.

Я працюю в сфері популяризації астрономії більше 15 років. Намагаюся знайти індивідуальний підхід у роботі і лекціяї.

До зустрічі під зоряним небом!

Немає коментарів: